English - Başkan Gül İşçilere Gömlek Dağıttı ve Kurmayları Toplandı

Kurban Bayramı öncesi genel durum değerlendirmesi için, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri, Kemer Aslanbucak Hizmet alanı Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi ve ardından çalışan tüm işçilere 800 adet gömlek dağıttı.
Hizmet alanında verilen kahvaltıya, Başkan Mustafa Gül’ün yanı sıra Başkan Yardımcıları, Ahmet Can, Kemal Yüksel, Nuray Minta ve Semih Top, Meclis Üyesi Özcan Çeliktaş, Daire Müdürleri katıldı.
Kurban Bayramını, bayramın 3. günü tüm belediye çalışanları ve aileleri ile birlikte kutlayacaklarını söyleyen Başkan Gül, işçilere gömlek dağıtarak moral verirken çalışmalarında başarılarının devamını diledi.
Kahvaltıya ev sahipliği yapan Temizlik İşleri Müdürü Arif Çelik ise yaptığı açıklamada; "Bizleri ziyaret eden ve yaptığı ziyaretlerde bize moral veren birlikte sabah kahvaltısı yapan başta Kemer Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Gül’e, Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyemize ve Daire Müdürü arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım". Dedi

4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook