English - Başkan GÜL "Cumhuriyetin Gençlerine Mutluluklar Diliyorum"

Şehir dışından dönerek, ayağının tozuyla hemşehrilerinin düğününe katılan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Tekirova’nın sevilen siması Murat Solmaz’ın oğlu Şeref Solmaz ve Arzu Gülden Gürbüz’ün nikahını kıydı. Başkan Gül’e Milliyetçi hareket Partisi’nden 26.dönem Antalya Milletvekili aday adaylığını açıklayan eşi Neşe Gül’de eşlik etti.

Hemşehrilerini mutlu ve hüzünlü günlerinde yalnız bırakmayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, şehir dışından gelir gelmez ayağının tozuyla Solmaz ailesinin düğününe katıldı. Tekirova’nın sevilen siması Murat Solmaz’ın oğlu Şeref Solmaz ve Arzu Gülden Gürbüz’ün nikahını kıyan Başkan Mustafa Gül’e MHP’den 26.dönem Antalya Milletvekili aday adaylığını açıklayan eşi Neşe Gül’de eşlik ederken, yeni çiftlerin nikah şahidi ise İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yasin Berçin oldu.
CUMHURİYETİMİZİN GENÇLERİ
“Cumhuriyetimizin Gençlerine bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” diyerek, yeni çiftlerin nikahını kıyan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Şeref ile Arzu çiftine de öğütlerde bulundu. Kısa bir konuşma yapan Başkan Gül, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yaptığımız 600 metrelik Bayrak yürüyüşümüzle bir kez daha Cumhuriyetimize sahip çıktığımızı açıkça gösterdik. Yine bugün burada nikahlarını kıydığımız Cumhuriyetimizin gençlerinin de vatanına ve milletine bağlı evlat yetiştireceklerinden hiçbir şüphem yoktur” diyerek yeni evlenen çiftleri kutladı.
EVLİLİK CÜZDANI BU KEZ DAMATA VERİLDİ
Yeni çiftin nikah cüzdanını gelin hanıma İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yasin Berçin’in vermesini rica eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün bu ricasına Yüzbaşı Berçin’den ezber bozan bir yanıt geldi. İlçe Jandarma Komutanı Yasin Berçin’in “Sayın Başkanım siz nikahını kıydığınız çiftlerin evlilik cüzdanını her ne kadar gelin hanıma veriyor olsanız da, ben damat Şeref Solmaz kardeşime sonuna kadar kefilim ve ömür boyu mutluluklarına şahidim” diyerek, düğüne katılanları kahkahaya boğdu. Evlilik cüzdanını damat Şeref Solmaz’a veren Yasin Berçin’in sempatik tavrına espriyle karşılık veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’de, gelin hanıma kahve fincanı hediye etti. Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Can, Semih Top, Kemal Yüksel, Belediye Meclis Üyesi Recep Yılmaz ve eşlerinin katıldığı Solmaz ailesinin düğün merasiminde, gelin hanım ve damat beyin hediyelerini ise MHP Antalya Milletvekili aday adayı Neşe Gül takdim etti.

3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook