TÜTÜNCÜ’DEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ TOPALOĞLU’NA ZİYARET

1TÜTÜNCÜ’DEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Kepez Belediye ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Kepez Belediye meclis üyelerinin ve İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür'ün de hazır bulunduğu ziyarette, Belediye Başkan Yardımcılarımız Emin Gül ile Sebahattin Esen ve meclis üyemiz Ramazan Kal da yer aldı.

Meclis üyeleri ile belediyemize gelen Başkan Hakan Tütüncü’yü sıcak bir şekilde karşılayan Başkanımız Topaloğlu, Kemer’de göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları hizmetlerle ilgili kısaca bilgiler verdi.

Ziyarette konuşan Başkan Tütüncü, Başkanımız Necati Topaloğlu’nun belediyecilik noktasında feyz aldıkları bir belediye başkanı olduğunu söyledi.

Başkanımız Topaloğlu'nun, vatandaşa yakınlığı ve yaptığı hizmetlerle sıcak bir belediye ortamı oluşturmasından dolayı kendilerine ışık olan belediye başkanlarından biri olduğunu dile getiren Tütüncü, ziyaretin daha önceden planlandığını kaydetti.

Tütüncü, “Akdeniz Belediyeler Birliği bünyesinde yaptıkları üstün hizmetler için Başkanımız Topaloğlu’na teşekkür ediyorum. Bu yıl, 26-28 Mart tarihleri arasında Antalya ANFAŞ Expo Center’da gerçekleştirilecek olan 9. Şehircilik Fuarı’na bizzat kendim davet etmek istedim. Kemer Belediyesi, fark yaratan projeleriyle fuarda yer alacak ve fuar alanını zenginleştirecektir.” dedi.

Başkan Tütüncü, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü ve Kepez Belediyesince yapılan gezici kadın sağlığı merkezi tırının Kemer’de de bulunması Başkanımız Topaloğlu'nun destek verdiğini sözlerine ekledi.

Başkanımız Topaloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kepez Belediyesi’nin belediyecilik konusunda halk büyük hizmetler veren bir belediye olduğunu dile getirdi.

İki belediye arasında her zaman fikir alışverişinde bulunduklarına dikkat çeken Başkanımız Topaloğlu, “Yaptığınız hizmetleri herkes biliyor. En iyi hizmet halka hizmettir. Bizde sizi sosyal medyadan takip ediyoruz. İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan projede emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu sağlık tırını Kemer’de görmekten dolayı çok mutluyuz. Biz sosyal medyada zaten bunun tanıtımını yaptık. Kanserde erken teşhis çok önemlidir. Kemer’de durduğu sürece üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Önemli olan burada halkı kaynaştırmak ve birleştirmektir. Ötekileştirmek değil. Birlik ve beraberlik olduğu zaman ülkede bir şeyler olur. Birbirimizle fikir alışverişinde bulunduğumuz sürece doğruya yönelmemiz çok daha kolay olur.” diye konuştu.

Başkanımız Topaloğlu, Başkan Tütüncü ve beraberindekilerle ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.

5 4 3 2

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook