SÖZÜMÜZÜ TUTMAYA DEVAM EDİYORUZ…

Fotoğraf açıklaması yok.

SÖZÜMÜZÜ TUTMAYA DEVAM EDİYORUZ…

Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, eğitime yaptığı katkılara durmaksızın devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un koronavirüs tedbirleri kapsamında ‘21 Eylül’de belirli sınıflarda yüz yüze eğitimi başlatacağız’ açıklamasının ardından ilçemizdeki okullarda da hummalı bir hazırlık sürecine girildi.

Belediye Başkanımız Topaloğlu’nun eğitime verdiği destekler kapsamında öğrenciler için hazırlanan kırtasiye malzemeleri belediye ekiplerimiz tarafından dağıtılmaya başlandı.

İlçemizdeki ortaöğretime kadar olan öğrencilere kırtasiye yardımını geçen sene olduğu gibi bu sene de devam ettiren Başkanımız Topaloğlu, zorlu geçen koronavirüs sürecinde ailelere çocuklarının okul ihtiyaçları konusunda bir nebze olsun yardımda bulunmaya gayret gösteriyor.

‘Eğitim varsa gelecek var’ sloganıyla eğitime destek olmaya devam eden Başkanımız Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Okul yönetimleri tarafından belirlenen kırtasiye malzemelerini okullarımıza dağıtmaya başladık. Her şey öğrencilerimiz için. Onlar bizim geleceğimiz. Eğitime her zaman destek olmaya söz verdik. Öğrencilerimize ve eğitime her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Kırtasiye malzemeleri öğrencilerimize şimdiden hayırlı olsun.” diye konuştu.

Öte yandan belediye ekiplerimiz, koronavirüs tedbirleri kapsamında okulların içerisinde ve bahçelerinde dezenfekte çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook