Şoförler İçin Dillere Destan Gala Gecesi

Kemer Belediyesi ile Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın şoförlere yönelik hazırladığı Kişisel Gelişim ve İletişim Semineri muhteşem bir gala gecesiyle son buldu. İki gün süren eğitimin ardından ünlü sanatçı Hasan Yılmaz'ın şarkılarıyla doyasıya eğlenen şoförler, 2016 turizm sezonunun startını vermiş oldular.

Kemer Belediyesi'nin ev sahipliğinde, aileleriyle birlikte 2 gün otelde kamp yaparak Kişisel Gelişim ve İletişim Semineri'ne katılan Kemerli şoförler, eğitimin sonunda muhteşem bir gala gecesiyle 2016 turizm sezonuna merhaba dediler. Tekirova mahallesinde ki Amara Dolce Vita otelde düzenlenen gala gecesine, eşi Neşe Gül ile birlikte katılan Kemer Belediye başkanı Mustafa Gül'e, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Şoförler Odası yönetimi ve eğitime katılan şoförler ile aileleri katıldılar.
ŞOFÖRLER ODASI YÖNETİMİNDE BAŞKAN GÜL'E PLAKET
Ünlü sanatçı Hasan Yılmaz'ın şarkılarıyla doyasıya eğlenen şoför ve ailelerinin katıldığı gala gecesinde ilk konuşmayı Kemer Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Tıraş yaptı. Kemer'in geleceği için gecesini gündüzüne katan Başkan Gül'e yürekten teşekkür ettiğini ifade eden Tıraş, "Kemer'de yaşayan bizler, böyle bir Belediye Başkanımız olduğu için gerçekten şanslıyız. Tüm kurumların yanında olan, çocuklarımızı sevindiren, Muhtarlarımıza seminer düzenleyen, Kurumsal Belediyecilik adına profesyonel personelleriyle Kemer'e ilkleri getiren Başkanımız Mustafa Gül, Kemer'de ki biz şoförleri de yalnız bırakmadı" dedi. Kemer'de yaşayan tüm şoförlerin adına Başkan Gül'e teşekkür plaketi takdim eden Mustafa Tıraş, "Başkanımız Mustafa Gül'ün katkılarıyla düzenlenen Kişisel Gelişim ve İletişim Semineri sonrası, inanıyorum ki Şoförlerimiz 2016 turizm sezonunda daha bilinçli bir şekilde görevlerini yerine getireceklerdir" dedi.
GELENEKSEL HALE GETİRİYORUZ
Küçüğünden büyüğüne, esnafından memuruna herkesin yanında olan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer'de yaşayan şoförler için ilki düzenlenen Kişisel Gelişim ve İletişim Seminerinin geleneksel hale geleceğini söyledi. Türkiye'de her zaman ilklere imza atan Belediyecilik anlayışıyla çalışmaların devam edeceğini ifade eden Gül, "Nasıl ki, biz 2015 yılında Muhtarlarımızla Afyon'da seminer düzenledik ve bu yıl ise Cumhurbaşkanımız Türkiye'de ki tüm muhtarları Saraya davet etti ise, Şoförlerimiz için de ilkini başlattığımız Kişisel Gelişim ve İletişim Semineri artık geleneksel hale gelmiştir. Biz, görevde kaldığımız sürece şoförlerimize bu eğitimin verilmesinde ve sonrasında bu galanın düzenlenmesinde daima başrol üstleneceğiz" dedi.
BAŞKAN GÜL'DE ŞARKI SÖYLEDİ
Kemer Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün hazırladığı "Hizmette 7'inci Yılımız" başlıklı tanıtım filmi gösteriminin oldukça dikkat çekici hizmetleri yansıttığı gecede sahne alan Ünlü sanatçı Hasan Yılmaz, şarkılarıyla konukları eğlendirirken, Kemer Belediye başkanı Mustafa Gül'ün de şarkı söylemesi onun samimi kişiliğini bir kez daha gözler önüne serdi. Müslüm Gürses'in 'Yağmurlu Bir Günde Doğdum Anamdan' adlı şarkısını seslendiren Başkan Gül, sonrasında ise, yine Hasan Yılmaz'ın şarkılarıyla şoför ve ailelerinin eğlencesine eşlik etti.

6 5 4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook