ŞAMPİYONUN ADI BELEDİYEMİZ SPOR TESİSLERİNDE

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

ŞAMPİYONUN ADI BELEDİYEMİZ SPOR TESİSLERİNDE

Kemer’in gururu Dünya Karate Şampiyonu Müşerref Özdemir’in adı Arslanbucak Mahallesindeki belediyemiz spor tesislerine verildi.

Daha önce belediyemiz meclisinde belediyemiz spor tesislerine şampiyon Müşerref Özdemir’in adının verilmesinin karara bağlanmasının ardından, şampiyon karatecinin adının yazılı olduğu tabela, spor tesislerinde yerini aldı.

Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu başta olmak üzere meclis üyelerimizin jest olarak şampiyon karateci Müşerref Özdemir’in adının belediyemiz spor tesislerine verilmesinde büyük katkıları olmuştu.

Spor tesislerinde hummalı çalışmaların tamamlanmasının ardından da elde ettiği sayısız şampiyonluklara ve başarılara imza atan Kemer’in gururu Müşerref Özdemir’in adının yazılı olduğu tabela yerine asıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, Müşerref Özdemir’in Şili2de düzenlenen dünya karate şampiyonasında kendi kilosunda dünya şampiyonu olduğunu hatırlatarak Kemer’i gururlandırdığını söyledi.

Başkanımız Topaloğlu, Müşerref Özdemir’i elde ettiği başarısından dolayı meclis kararıyla 50 tam altınla ve antrenörü Emin Akar’ı da 10 tam altınla ödüllendirdiklerini ifade ederek, “Arslanbucak mahallesindeki belediyemize ait sosyal tesise kızımızın ismini buraya verecektik. Bu kararı meclis kararıyla aldık. Sosyal tesislerindeki çalışmalar bitti ve kızımızın ismini buraya verdik. Biz her zaman sporun ve sporcuların yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Kızımıza bundan sonraki spor hayatında başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ev ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, bitki, ev, bulut ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 12 kişi, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 17 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook