Şampiyonlardan Başkan Gül’e Teşekkür

Kemer’in gururu oldular

Isparta’da yapılan Okul Sporları Kick Boks Yıldızlar Birinciliği müsabakalarında birinci olan Rukiye Koç Ortaokulu öğrencileri Cihan Sarı ile Gökhan Subaşı, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler. Başkan Gül, öğrencileri kutladı.

14-18 Şubat tarihlerinde Isparta’da yapılan Okul Sporları Kick Boks Yıldızlar Birinciliği müsabakaları 70 ilden 1000 sporcu katıldı. Müsabakalara Kemer adına katılan Çamyuva Rukiye Koç Ortaokulu öğrencileri Cihan Sarı ile Gökhay Subaşı birinci oldular.

ŞAMPİYONLARDAN GÜL’E TEŞEKKÜR

Şampiyon öğrenciler Cihan Sarı ve Gökhay Subaşı Rukiye Koç Ortaokulu Müdürü Aykut Gündüz ve Beden Eğitimi Öğretmeni Özlem Çizme ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler. Öğrenciler ve öğretmenleri spora destekleri için Başkan Gül’e teşekkür ettiler.

“BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM”

İki öğrenciyi, öğretmenlerini ve velilerini kutlayan Başkan Gül, “Kemer’de spora ve her yaştan sporcumuza her zaman destek oluyoruz. 2 şampiyon öğrenci gururumuz oldular. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu. Ziyaret sonunda Başkan Gül, başarılı sporculara çeşitli hediyeler verdi.

2 kickboks şampiyonları 1 kickbox şampiyonları

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook