Rusya’dan Başkan Gül’e Teşekkür

Kemer’de yaşayan Rus uyruklu vatandaşlar, Rusya Federasyonu’nda 10 Mart 2018 tarihinde yapılacak genel seçim için oylarını Kemer Belediyesi Nikâh Salonu'nda kullanacaklar. Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğu'ndan gelen bir heyet Başkan Gül’ü ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler.

Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolos Yardımcısı Vyacheslav I. Mikhailov ve Ateşe Victor V. Mikheev Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.10 Mart 2018 tarihinde Rusya’da yapılacak genel seçimlerde Kemer’de yaşayan Rus uyruklu vatandaşlar için oy kullanma yerinin Kemer Belediyesi tarafından sağlandığını kaydeden Mikhailov, desteği için Başkan Mustafa Gül’e teşekkür etti.

Başkan Gül ise, “İlçemizde yaşayan Rus uyruklu vatandaşları hemşehrimiz olarak görüyoruz. Artık onlar da bizden biri oldu. Küçük Moskova olarak tabir edilen Kemer'imizde Rusların sağlıklı oy kullanılmasını sağlamak için Belediye Nikâh Salonumuzu tahsis ettik. Seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyarette nisan ayında yapılacak konsolosluklar arası futbol turnuvası ve yeni turizm sezonuyla ilgili hazırlıklar da konuşuldu.

4 rus konsolos ziyaret 3 rus konsolos 2 rus konsolos 1 rus konsolos

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook