PANDEMİYE RAĞMEN YATIRIMLARDA KESİNTİ YOK

PANDEMİYE RAĞMEN YATIRIMLARDA KESİNTİ YOK
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçede yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Arslanbucak mahallesindeki derede ıslah çalışmalarına son hızla devam eden Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış aylarında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Topaloğlu, kış aylarında sel baskınlarının yaşanmaması için belediye olarak tüm önlemleri önceden almaya başladıklarını kaydetti.
Arslanbucak ve Tekirova Cumayeri mevkisindeki derelerde ıslah çalışmalarının son hızla devam ettiğine değinen Başkan Topaloğlu, Kemer halkının kendilerine güvenmelerini istedi.
ATATÜRK PARKINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Kemer’e yakışacak Atatürk Projesinde de çalışmalar son hızıyla sürüyor. Yüklenici firma, proje kapsamında sulama ve alt yapı ve elektrik boruları döşeme çalışmalarını tamamladı.
Köprü ayaklarının, kafe ve ters evin kaba inşaatının devam ettiği çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Topaloğlu, “Kemer’e yakışan bir proje olacak. Yüklenici firma çalışmalarına devam ediyor. Köprülerin ayakları yapılıyor. Kafe ve ters evde inşaat devam ediyor. Şubat ayının ortalarına doğru bize teslim edecekler. İlçemize gelen yerli ve yabancı misafirler burayı çok beğenecek. Parkın farklılığını görecekler. Kemer’e böyle güzel eserler yakışır. Yatırımlarımız devam ediyor. Pandemiye rağmen yatırımlarda kesinti yok. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” diye konuştu.

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook