Özel Çocuklar ve Aileleri Yemekte Buluştu

Kemer Türk Kadınlar Birliği, Kemer Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen programda engelli çocuklar ve aileleri bir araya geldi.
Verilen Yemeğe, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Antalya Bedensel Engeliler Derneği Başkanı Sevinç Aktay, Kemer Türk Kadınlar Birliği Başkanı Hacer Akdağ ve Onursal Başkan Şule Kilit, özel çocuklar ve aileleri katıldı.
Birlikte yemek yiyen protokol ve özel çocuklar, yemek sonrası hayırsever bir vatandaş tarafından 5 Engelli çocuğa Akülü araba hediye edildi. Ayrıca Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan hayırsever vatandaşa katkılarından dolayı Türk Kadınlar Birliği adına bir plaket takdim etti. Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel ise bu organizasyonda emeği geçen hayırsever vatandaşlara birer buket çiçek takdim ederken her çocuğa bir çanta içerisinde atkı ve çeşitli hediyeler takdim etti.
Türk Kadınlar Birliği Kemer Şube Başkanı Hacer Akdağ ise yaptığı kıssa konuşmada; “iki yıldır yaptığımız çalışmalarda çok yol kat ettik. Sayın Kaymakamımız, Sayın Belediye Başkanımız, Sayın Basın bizlere her zaman destek olmuşlardır. Çizgimi Onursal başkanımız Sayın Şule Kilit'in izinden ilerleyerek çalışıyorum. Onun desteği ile Kemer’de güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Dedi
Bir konuşma yapan Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, 5 çocuğumuza akülü araba hediye eden hayırsever vatandaşı kutlarım. Bu gün beş araçtan bahsediyoruz, belki sayı olarak az görülebilir ama, bu araçlar pek çok ailelerimize umut olacaktır. Kazanımı çok büyük diye sözlerine devam eden Feslihan; burada Türk Kadınlar Birliğine bu araçların alımında aracı oldukları için ayrıca teşekkür ederim. Özellikle ekonomik durumu iyi olan vatandaşlarımızın bu tür hayır işlerinde bulunmalarını temenni ederim. Vatandaşlarımızın bu tür ihtiyaçlarını karşılamak oldukça önemlidir çocuklarımıza şimdiden hayırlı olsun. Dedi

32 31 30 29 28

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook