Özel Çocuklar Aileleri ile Gönüllerince Eğlendiler

Kemerde Eğitim veren Hacı Hafize Saygan ve Hacı Mehmet Saygan Okulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri aileleri, düzenlenen yemekli eğlencede bir araya geldiler.
Olbia Balık Restoran da Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen yemekli eğlencede, Özel Eğitim gören çocuklar Palyaço kızların hazırladıkları animasyon gösterisi ile hem eğlendiler hem de ailelerini mutlu ettiler.
Yemekli geceye, Başkan Mustafa Gül, Eşi Neşe Gül, Başkan Yardımcıları Kemal Yüksel ve Semih Top, Kültür Müdürü Hasan Canlı, Müdür Yardımcısı Seren Uysal , Özel Eğitim Öğretmenleri Ayşe Dikmen, Gamze Akar özel çocuklar ve aileleri katıldı.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül özel öğrenme güçlüğü, yaygın gelişim bozuklukları yanı sıra diğer gelişim rahatsızlarını yaşayan özel çocuklar ve ailelerini yemekte buluşturdu. Başkan Mustafa Gül ve Eşi Neşe Gül, masaları tek tek dolaşarak hem hoş geldiniz dediler hem de özel çocuklarla hatıra fotoğraf çektirdiler.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nün önemine değinen Başkan Mustafa Gül, engellilerin sorunlarına dikkati çekmek, toplumsal duyarlılıkları artırmak, farkındalık yaratmak açısından son derece önemli olduğunu vurguladı. Başkan Gül; Bizler İlçemizde engelli kardeşlerimizin elimizdeki imkanlar dahilinde yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bu duygularla tüm engellilerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler günü'nü kutluyor, onları sevgiyle selamlıyorum. Dedi

4 3 2 1

4

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook