Ovacık Yayla Yolunda Asfalt Çalışması Başladı

Kemer Belediyesi tarafından yürütülen Kuzdere, Beldibi, Çamyuva ve Kemer Merkez’den sonra, Ovacık Mahallesi Kesme Boğazı yolunun asfalt çalışmasına başlanıldı.
Kemer’e bağlı Ovacık Mahallesinde bulunan Kesme boğazı yolunda Kemer Belediyesi tarafından yürütülen alt yapı yol düzeltme çalışmasının tamamlanmasının ardından, Kemer Belediyesince asfalt dökümüne başlanıldı.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcısı Ahmet CanKesme Boğazında yürütülen asfalt çalışmasını yerinde incelediler ve çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Ümit Selçuk Çelik’ten bilgi aldılar.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Ovacık yaylasının özellikle yaz aylarında vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanıldığını, ayrıca yolun diğer yaylalarla ulaşım sağlayan bir yol olduğunu söyledi. Geçtiğimiz yıllarda Kemer Belediyesi olarak yayla köylerimizde ara yolları Parke Taşı döşeyerek yaptıklarını ifade eden Başkan Gül “Bu yılda yayla yolumuzun bozulan tehlike arz eden bölümünü asfaltlamak için çalışmalara başladık. Şu anda ekiplerimiz asfaltlama işine başlanıldı. Yaklaşık 2 kilometre asfalt dökülecek. Yolun asfaltlanmasıyla birlikte hem Ovacık yaylasına, hem de diğer yaylalara vatandaşlarımızın ulaşımı daha rahat olacak” dedi

15 14

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook