OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA TEŞEKKÜR

DSC_3425
OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Kemer’de yer alan Hacı Hafize Saygan 3 Ortaokulunun okul aile birliği üyeleri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.
Ziyarette okul aile birliği Başkanı Zübeyde Türközü Kocabıyık, yöneticiler Tuba Sapancılar ve Gönül Uysal yer aldı.
Okul aile birliği Başkanı Zübeyde Türközü Kocabıyık yaptığı açıklamasında, “Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’nun eğitime verdiği desteğe çok teşekkür ediyoruz. Özellikle biz veliler için çok önem taşıyan servislerin belediye tarafından ücretsiz karşılanması, çocuklarımıza ücretsiz kırtasiye malzemelerin sağlanması biz velileri olukça rahatlattı ve mutlu etti. Okulumuzun boyalarını Kemer Belediyemiz temin etti. Pandemi nedeniyle yaşadığımız zorluklar ortada. Kendisi de bir eğitimci olan Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’nun eğitime olan ilgisine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da yaptığı açıklamasında, eğitime her türlü desteği verdiklerini belirterek, ‘Eğitim varsa, gelecek var’ sloganıyla hareket etmeye devam edeceklerini kaydetti.
Topaloğlu, ziyaretleri için Hacı Hafize Saygan 3 Ortaokulu Okul ile Birliği Başkanı Zübeyde Türközü Kocabıyık ve yönetimine teşekkür etti.

DSC_3426

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook