Nişanlanacak ve Evlenecek Gençlere Müjde

Kemer Belediyesi sosyal Belediyecilikte hız kesmeden çalışmaya devam ederken evlenecek ve nişanlanacak çiftlere, gelinlik ve nişanlığı ücretsiz olarak verecek.
Büyüyen Kemer ile birlikte artan düğün hazırlıkları öncesi yeni yuva kurmaya hazırlanan çiftlere, Kemer Belediyesi’nden büyük bir müjde geldi. Bütçe nedeniyle sıkıntı yaşayan çiftlerin, evlilik ve nişanlıkları Kemer Belediyesi’nden gelecek. Birçoğu daha önce hiç giyilmemiş olan birbirinden güzel nişanlıklar ve bembeyaz gelinlikler genç kızlarla buluşacak. Antalya Sena Gelinlik ve Süreyya Moda Gelinlik tarafından Kemer Belediyesi’ne hediye edilen 45 ayrı model gelinlik ve 10 ayrı model nişanlık isteyen çiftlere belediye tarafından ücretsiz olarak verilecek.

Evlenmek ve nişanlanmak isteyen çiftlerin en büyük sıkıntılarından biri de maddi olanaksızlar olduğunun vurgulayan Kemer Belediye Başkan Vekili Sedat Akan; yeni evlenen çiftlerimizin evlilik öncesi masrafları oldukça fazla oluyor. Nişanlık, gelinlik derken bu maliyetler binlerce lira daha artıyor. Durum böyle olunca, yardımlaşma ve dayanışma konusunda Kültür Müdürlüğümüz ve Sağlık Müdürlüğümüz elamanları Antalya ‘da bir firma ile çalışma içerisine girdi. Bize 45 gelinlik ve 10 nişanlık bağışladılar. Biz de birbirinden güzel bu kıyafetleri genç kızlarımıza ücretsiz olarak kullandıracağız. Kemer Belediyesi Kuzdere Semt evinde sergiledik genç kızlarımız gelip kendileri seçecekler, kullandıktan sonra da geri getirecekler. Sena Gelinlik sahibi Rukiye Gülmez ve Süreyya Moda Gelinlik sahibi Süreyya Duman’a çok teşekkür ediyorum. Umuyorum ki yeni yuva kuracak çiftlerimize ufak da olsa Kemer belediyesi olarak bir katkı sağlamış oluruz. Dedi

2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook