Muhtarlarla İftar Buluşması

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül’ün ev sahipliğinde; Kemer ilçe genelinde görev yapan ve geçmişte görev yapmış muhtar ve azalara iftar yemeği verildi. CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın’ın da konuk olduğu iftarda tüm muhtarlara teşekkür plaketi sunuldu.

Kemer Belediyesi, Kemer’de, beldelerinde ve köylerinde geçmişte görev yapan ve bugün görevde olan muhtarlar ve azalara yönelik bir iftar yemeği düzenledi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftara; CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, CHP İl yöneticileri, CHP İlçe Başkanı Erdem Cesur, ilçe yöneticileri, muhtarlar, azalar, aileleri ve belediye birim müdürleri katıldı.

GELENEKSEL HALE GELECEK

Yemekte konuşan Başkan Gül, “Geleneksel hale getireceğimiz muhtar ve azalarla buluşmalarımızın ilkini yapmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Ramazan ayında bir araya gelmemiz daha da anlamlı oldu. Kemer’e emeği geçen tüm muhtarlarımıza ve azalarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız geçmişte ve bugün çok fedakârca hizmet veriyorlar. Biz de onlarla işbirliği içinde halkımıza hizmet götürüyoruz. Tüm Kemerlilerin Ramazan ayını kutluyorum” dedi.

BAŞKAN GÜL YUVAYA DÖNDÜ

Böyle bir organizasyonda Kemerlilerle buluşmaktan çok mutlu olduğunu kaydeden Akaydın ise, “Benim Antalya’da doktorluk mesleğini ilk yaptığım yer Kemer’dir. Kemer’i bilirim ve severim. Başkan Gül’ün partimize katılması daha doğru bir deyişle ‘yuvaya dönmesi’ bizi çok mutlu etti. Bundan sonra da Kemer’e en iyi hizmeti vereceğine inanıyorum” diye konuştu. Konuşmalardan sonra yemeğe katılan tüm muhtarlara ve azalara teşekkür plaketi verildi. İftar davetindeki semazen gösterisi ve ilahi dinletisi de ilgiyle izlendi.

8- kemer belediyesi muhtarlar iftar 7- kemer belediyesi muhtarlar iftar 6- kemer belediyesi muhtarlar iftar 5- kemer belediyesi muhtarlar iftar 4- kemer belediyesi muhtarlar iftar 3 kemer belediyesi muhtarlar iftar 2- kemer belediyesi muhtarlar iftar 1 kemer belediyesi muhtarlar iftar

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook