Minik Basketçiler de Madalyalarını Aldılar

Kemer Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen ve Türkiye genelinde birçok ünlü Basketbol takımlarının yıldız ve miniklerinin katıldığı Kemer Cup 2016 Basketbol Turnuvası minik basketçilerin maçları ile sona erdi.
Turnuvaya katılan minik basketçilere, madalya ve plaketlerini ise Kemer Belediye Başkan Vekili Ahmet Ali Güven, Başkan Yardımcısı Semih Top ve Kültür Müdürü Hasan Canlı takdim etti.
Kemer Belediyesine Katkılarından dolayı EOP Organizatörü Erkan Oğuz Kemer Belediye Başkan Vekili Ahmet Ali Güven Başkan Mustafa Gül’e iletilmek üzere bir plaket takdim etti.
12 Minik takımın katıldığı ve Kemer'in Göynük mahallesinde yer alan Göynük Atatürk Kapalı Spor Salonunda sona eren Kemer Cup 2016 Basketbol Turnuvasının kapanış törenine Kemer Belediye Başkan Vekili Ahmet Ali Güven ve Başkan Yardımcısı Semih Top katıldı. 1-4 Şubat tarihleri arasında Minik Basket takımlarının mücadele ettiği turnuvaya katılan takımların antrenörleri ile basketçilerine de katılım madalyası verildi.
EOP Sport Akademi Organizasyon sahibi Erkan Oğuz; katkılarından dolayı Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e ve Kemer Belediyesine teşekkür etti.
Turnuva madalya törenin ardından toplu hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook