Kemer’e Geri Dönüşümlü Basket Sepeti

Kemer Belediyesi Basket potalı geri dönüşüm sepetleri ile Pet şişelerin geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyor.
Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü doğal kaynakların ve çevrenin korunmasını sağlamak ve geri dönüşümün teşvik edilmesi amacıyla bilinçlendirme bilgilendirme çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
Kemer Merkez Mahallesi Sanat Sokağına yerleştirilen ve üzerinde basket potası olan geri dönüşüm sepeti turistler ve vatandaşlar tarafından da ilgi çekti.
Geri dönüşümde birçok projeye imza atan Kemer Belediyesi yeni bir geri dönüşüm oluşturmak amacıyla konulan potalı sepetlere Başkan Mustafa Gül ve Başkan Yardımcısı Ahmet Can deneme atışı yaptı.
Pota üzerinde, '”Geleceğini çöpe atma, petşişeni potaya at” yazan ve hem bilgilendiren hem de eğlendiren geri dönüşüm çalışması ile ilgili olarak bilgi veren Başkan Gül "Kemer Belediyesi olarak Temizlik İşleri Müdürlüğümüzle bir çok geri dönüşüm projesine imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Geri dönüşüm atıklarını verimli ve israfsız kullanımını sağlamak amacı ile başlattığımız bilinçlendirme ve bilgilendirme çalışmalarına devam ediyoruz. Dedi
Basket atışında Başkan Mustafa Gül smaç basket atarken Başkan Yardımcısı Ahmet Can ise üçlük atmaya çalışsa da çizgiye bastığı için 2 sayı sayıldı ve çevredekiler tarafından alkışlandı.

Yapılan sepetler Kemer Belediyesi Hizmet alanında imal edilmiştir.

8 7

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook