Kemer’den Belgrad’a Kültür Köprüsü

Belgrad’da düzenlenen Avrupa’nın en büyük çocuk festivalinin jüri üyesi olan Leontina Pat, Kemer Belediyesi tarafından ilçede misafir ediliyor. Pat, makamına ziyaret ettiği Başkan Mustafa Gül’e misafirperverliği için teşekkür etti.

Sırbistan’ın Belgrad Çocuk Kültür Merkezi Müdür Yardımcısı Leontina Pat, Kemer Belediyesi’nin misafiri olarak ilçeye geldi. 1952 yılında bu yana her yıl Belgrad’da düzenlenen Avrupa’nın en büyük çocuk festivalinin müzik ve dans yarışmaları bölümünde jüri üyeliği de yapan Pat, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek konukseverliği için teşekkür etti.

AVRUPA’NIN EN BÜYÜK FESTİVALİ
Geçen yıl festivallerine Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 18 ülkenin katıldığını ve bu yıl 20 ülkenin katılımıyla daha büyük bir festival gerçekleştireceklerini kaydeden Leontina Pat, “Türkiye’de de 23 Nisan’da çok güzel bir çocuk şenliği düzenleniyor. Biz de çocuk müzik ve dans gruplarıyla birlikte bu şenlikte de yer alabiliriz. Korolarımız Türkçe şarkılar da söylüyor” diye konuştu.

BAŞKAN GÜL’DEN 23 NİSAN DAVETİ
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, böyle bir kültür insanını Kemer’de ağırlamaktan onur duyduklarını belirterek, “Kemer Belediyesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramlarında geniş kapsamlı bir çocuk şenliği düzenliyoruz. Bu şenlikte sizi de ağırlayabiliriz” dedi. Leontina Pat da Kemer’deki çocuk şenliğine bir çocuk korosuyla beraber katılacağını söyledi.

41 40 39 37

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook