Kemer’de Toplu Sünnet Heyecanı

Ağustos ayında düzenlenecek olan Kemer Belediyesi Geleneksel Toplu Sünnet Şöleni için kaydı yapılan çocukların sünnetlerine başlandı. 190 çocuk 10’ar kişilik gruplar halinde Antalya’da özel bir hastaneye götürülerek sünnet ettiriliyor. Aileler organizasyona tam not verdiler ve Başkan Mustafa Gül’e teşekkür ettiler.

Kemer Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Toplu Sünnet Şöleni bu yıl da Ağustos ayında yapılacak. Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Kültür Müdürlüğü’nün ortak organizasyonu ile gerçekleştirilen şölen için son hazırlıklar yapılırken sünnet işlemine de başladı.

PROFESYONEL HİZMET
Sünnet şöleni için kaydı yapılan 190 çocuk 10’ar kişilik gruplar halinde sünnet ettiriliyor. Bu kapsamda İlk 10 çocuk aileleri ile birlikte Antalya’da özel bir hastaneye götürüldü. Hastaneye yatışı yapılan çocuklar gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra ameliyathaneye alındı. Son derece sağlıklı bir ortamda yapılan sünnet operasyonu öncesi çocuklara lokal anestezi de uygulandı. Operasyondan sonra tekrar odalara alınan çocuklar aynı gün taburcu edildi.

“İNCE ELEYİP SIK DOKUDUK”
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül , “Öncelikle ailelerimize belediyemizin bu etkinliğine katıldıkları için teşekkür ediyor ve sünnetlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Dinimizin gereği olan sünnet operasyonlarını en sağlıklı ortamda gerçekleştirmek için ince eleyip sık dokuduk. Ağustos’taki şölende ailelerle bir araya gelip güzel bir şölen gerçekleştireceğiz” dedi.

BAŞKAN GÜL’E TEŞEKKÜR
Çocuklarını sünnet ettiren aileler ise Kemer Belediyesi’nin çok güzel bir organizasyon gerçekleştiğini belirterek, “Her şey eksiksiz olarak düşünülmüş. Gönül rahatlığı ile çocuklarımızı sünnet ettirdik. Başkanımız Mustafa Gül’e ve belediye çalışanlarını çok teşekkür ediyoruz” dediler. Hastanedeki sünnet operasyonları 19 gün boyunca devam edecek ve her gün 10 çocuk sünnet ettirilecek.

28 27 26 25 24

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook