Kemer Tek Elden Tanıtım Yapılacak

Antalya’nın Kemer İlçesi’nde KETAV toplantısında Başkan Gül, Kemer’in tanıtımda tek çatı altında toplanma kararı aldıklarını açıkladı.
Otel Genel müdürleri ve otel sahiplerinin de katıldığı toplantıda birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı gözlenirken Otel temsilcileri de fikirlerini ve önerilerini toplantıda gündeme getirdiler.
Kemer Tanıtım Vakfı (KETAV)’in Kemer İlçesi Göynük Kemer Belediyesi Hizmet binasında düzenlenen toplantısında otelciler ile bir araya gelen Kemer Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Mustafa Gül, yeni alınan kararlar ile KETAV’da artık otelcilerin haricinde ilçede bulunan tüm sivil toplum örgütleri yapılan görüşmeler neticesinde üye Vakıf’a üye olacaklar.
Toplantıda konuşan Kemer Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Mustafa Gül, Kemer’deki tüm sivil toplum örgütleriyle görüşmeler yaptıklarını ve kısa süre içerisinde Kemer’de bir bütün olarak çalışmalar yapılarak tanıtım atağı yapılacağını söyledi. Kemer’de birlik ve beraberliğin önemini 2016 yılında daha iyi anladıklarını belirten Gül, otelcilere birlik ve beraberlik mesajı verdi. Otelcilerden gelen teklif üzerine bu yılın ardından yapılacak olan tanıtım çalışmalarında gidilecek ülkelerde daha büyük stantlar kiralanarak tüm Kemer bir çatı altında oteller kendilerini değil Kemer’in tanıtımını yapacaklar diye sözlerine devam eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Yerli turizminde bir milyon hedeflediklerini vurguladı. Tanıtımın öneminin ne kadar önemli olduğunun altını çizen Başkan Gül, gerek yurt dışı gerekse iç piyasada Kemer Belediyesi olarak ellerinden gelen tanıtımı yaptığını söyledi.

27 26 25 24

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook