Kemer Logosu Bulunan Uçak İlk Uçuşunu Yaptı

Kemer Belediyesi ile Onur Air arasında yapılan protokol ile Kemer logosu yerleştirilen yolcu uçağı ilk seferini yaptı. Moskova’dan gelen Kemer uçağı, Antalya Havalimanı’nda Kemer protokolü ve turizmciler tarafından karşılandı. Mustafa Gül, “Kemerimizin ismini göklere yazdırmanın onurunu yaşıyoruz” dedi.

Kemer Belediyesi’nin çalışmasıyla Onur Air’in bir uçağının ön kısmına Kemer’in kurumsal logosu işlendi. Kemer logolu uçak ilk uçuşunu Moskova Antalya arasında gerçekleştirdi. Uçağı Antalya Havalimanı’nda Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı ve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı(KETAV) Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül, Kemer Otelciler Birliği (KEMOTEB) Başkanı Turan Bayar ve Onur Air yetkilileri katıldı.

YOLCULARI UĞURLADILAR
Uçakta incelemeler yapan protokol üyeleri ve turizmciler uçağın içinde de pilotla uçuş personeli ile sohbet etti. Başkan Gül ve yanındaki heyet uçağın önünde ve içinde hatıra fotoğraf çektirdi. Kaymakam Feslihan, Gül çifti ve turizmciler Kemer logolu uçağın yeni seferinde yolculuk yapacak misafirleri de Kemer ile ilgili tanıtım materyalleri verdiler ve ‘iyi yolculuklar’ dilediler. Daha sonra plaket törenine geçildi. Başkan Gül Onur Air Kurumsal İletişim Başkanı Rauf Gerz’e, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan Onur Air Reklam Grup Başkanı Seda Güven’e, Neşe Gül de Devlet Hava Meydanları İşletmesi Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar’a teşekkür plaketi verdi.

“İSTİKBAL GÖKLERDEDİR”
Kemer Belediyesi olarak Türkiye’de bir ilke imza attıklarını kaydeden Başkan Gül, “Yaklaşık 2 aydır bu konu üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Türkiye’de ilk defa bir belediye böyle bir çalışma yapıyor. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘İstikbal Göklerdedir’ sözü doğrultusunda Kemerimizin ismini göklere yazdırmanın onurunu yaşıyoruz. Bu uçakla uçan tüm yolcuların hafızalarına Kemerimizin ismi kazınacak. Bunu önemli bir tanıtım çalışması olarak görüyoruz” dedi.

1 MİLYON RUS’A ULAŞILACAK
Yapılan anlaşma gereği sadece bu uçakta değil Onur Air’in diğer uçaklarında da tanıtım yapılacağını kaydeden Başkan Mustafa Gül, “ Onur Air’in Rusya’ya gidecek bütün uçaklarında Kemer tanıtımı ile ilgili broşür ve harita hediye edilecek. Bu da 1 milyon turiste ulaşmamızı sağlayacak. Çünkü firma yılda 1 milyon Rus taşıyor. Bu turistlerin hepsine Kemer ile ilgili tanıtım materyalleri verilecek. Bu projeye katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

kabin DSC_0177 DSC_0163 DSC_0160 DSC_0093 DSC_0089 DSC_0053 DSC_0039

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook