Kemer Cup Basketbol Turnuvası Başladı

Türkiye Basketbol 1’nci Ligi takımlarının Yıldızlar ve minikler kategorisindeki takımlarının katıldığı Kemer Belediyesinin katkıları ile “Kemer Cup 2016 Basketbol Turnuvası “ Kemer’de başladı
Yaklaşık 30 takımın katıldığı Kemer İlçesi Göynük Atatürk Kapalı Spor Salonunda başlayan Turnuvaya Kemer belediye Başkan Vekili Ahmet Ali Güven, Başkan Yardımcısı Ahmet Can, Sporcular, Yöneticiler ve vatandaşlar katıldı.
Açılış maçında Galatasaray-Muratpaşa Belediyesi takımları karşı karşıya geldi. Açılışın hava atışını ise Kemer Belediye Başkan Vekili Ahmet Ali Güven yaptı.
4 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek olan şampiyonada 25-28 tarihleri arasında Yıldız Basket takımları mücadele ederken 1-4 Şubat 2016 tarihleri arasında ise Minikler Basket takımları maçları yapılacak.
Sporun yaygınlaştırılması ve gençlerin spora teşvik edilmesi amacı ile düzenlenen “Kemer Cup 2016 Basketbol Turnuvası “ bölgemiz için oldukça önem arz ediyor diyen Başkan Vekili Ahmet Ali Güven katılan tüm takımlara da ayrıca başarılar diledi.

6 5 4 3 2

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook