Kemer Belediyesinden Sivas’ın Divriği İlçesinde Yatılı Okula Bilgisayar Yardımı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Eğitim Kurumlarına yaptığı yardımlarına bir yenisini daha ekleyerek Sivas’a bağlı Divriği ilçesi Yatılı Bölge Okulunun taleplerini geri çevirmeyerek malzeme yardımı gönderdi.
Sivas’ın Divriği ilçesinde eğitim veren Yatılı Bölge Okulu bir öğretmenin isteğine duyarsız kalmayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 4 Adet Masa Bilgisayar’ı bir adet büyük fotokopi makinesi gönderdi.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül yaptığı açıklamada; Sivas’ın Divriği ilçesinde eğitim veren Yatılı Bölge Okulu yapılan yardımdan dolayı okul yönetiminin ve öğrencilerinin de mutlu olacağını ifade ederek, “Eğitimde Kemer'de olduğu gibi Belediye olarak bizim en öncelikli görevlerimiz arasında gelmektedir. Gerek Batıda gerekse Doğuda Türkiye'nin her bölgesindeki öğrencilerimiz hepimizin bu çocuklar ülkemizin geleceğidir. Kemer’de olduğu gibi geçtiğimiz yıllarda bir okulun kütüphanesi için yardımda bulunmuştuk. Çocuklarımızın sorunlarına asla duyarsız kalamayız. Yatılı Bölge Okulundaki öğrencilerimizi mutlu ettiysek, onların ihtiyaçlarına bir nebze olsun cevap verdiysek ne mutlu bizlere. Yeter ki onlar bir eksiklik hissetmeden eğitimlerini tamamlasınlar ve bu vatana, bu millete birer hayırlı evlat olarak yetişsinler. Her bölgemiz bizim için aynıdır ve eşittir. Bundan sonra da eğitim faaliyetlerine her türlü desteği imkanlarımız dahilinde vermeye devam edeceğiz” Dedi

9 8

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook