Kemer Belediyesi’nden Şırnak’taki Askerlere Hediye

Askeri lojmanlara park yapılacak

Kemer Belediyesi, Şırnak’ta askeri lojman içine bir park yaptıracak. Parkın yapılacağı Çakırsöğüt Tugayı’nda incelemelerde bulunan Başkan Gül, “Parkı en kısa sürede bitirerek kahraman askerlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Kemer Belediyesi Şırnak’a dostluk ve hizmet köprüsü kurdu. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün özel hassasiyeti sonucu ortaya çıkan proje ile Kemer Belediyesi tarafından Şırnak’taki askeri lojmanlar içine çocuk ve spor parkı yapılacak.

VALİYE VE BAŞKANA ZİYARET

Kemer Belediye Meclis Üyesi Cumali Afşin ile birlikte Şırnak’a giden Başkan Mustafa Gül buradaki temaslarına Şırnak Valisi Mehmet Aktaş’ı ziyaret ederek başladı. Başkan Gül, Vali Aktaş’a ziyaret anısına plaket sunarken Aktaş da Gül’e teşekkür plaketi verdi. Kemer heyeti, kayyum olarak görev yapan Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu’nu da ziyaret etti. Ziyarette iki başkan birbirlerine plaket sundular.

KOMUTANDAN GÜL’E TEŞEKKÜR

Başkan Mustafa Gül daha sonra Şırnak Merkez Çakırsöğüt 1’inci Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin’i ziyaret ederek proje hakkında görüş alışverişinde bulundu. Tugay Komutanı Yaşin, bu jestinden dolayı Başkan Gül’e teşekkürlerin sundu. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Meclis Üyesi Cumali Afşin daha sonra parkın yapılacağı alanda incelemelerde bulundular.

“EN KISA SÜREDE BİTİRİLECEK”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Ülkemizi savunmak için canını ortaya koyarak mücadele eden kahraman askerlerin her zaman yanındayız ve bize düşen görevleri her zaman yapmaya hazırız. Şırnak’taki askeri lojmanın park ihtiyacı belediyemize resmi yazı ile bildirildiğinde hızlı bir şekilde harekete geçerek çalışmalara başladık. En kısa sürede parkı tamamlayarak kahraman askerlerimize ve ailelerine hediye edeceğiz. Parkın içinde çocuklarımız için oyun grubu, yetişkinler için spor aletleri ve çeşitli oturma grupları yer alacak. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

4 park alanı inceleme 3 vali ziyaret 2 Park alanı inceleme 1- Tugay Komutanı ziyaret

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook