Kemer Belediyesi’nden Altyapı Atağı

Kemer Belediyesi, ilçenin dört bir yanında altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Başkan Gül, “Kemer’imizi daha modern bir hale getirmek ve sonbahar kış sezonuna hazırlamak için gece gündüz tam kadro çalışıyoruz” dedi.

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen altyapı, yol ve kaldırım çalışmaları ilçenin dört bir yanında devam ediyor.

ÇAMYUVA’DA KAVŞAK ÇALIŞMASI

Çamyuva Mahallesi Hürriyet Caddesi’nde yapılan geniş çaplı çalışmalarla cadde adeta yeniden doğdu ve turizme daha yakışır hale geldi. Caddedeki kavşak çalışmalarında da son aşamaya gelindi.

KALDIRIM VE PARKE

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün Yat Limanı çevresindeki caddelerde yaptığı kaldırım çalışmaları devam ederken Arslanbucak Mahallesi’ndeki Anka Evleri çevresi parke döşeme çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

KUZDERE’DE CADDELER GENİŞLİYOR

Belediye ekiplerinin Kuzdere Mahallesi’nde yaptığı çalışmalar ise 3 koldan devam ediyor. Mahallenin ana arterlerinde yol genişleme çalışması yapılırken Dere Caddesi’nde de yol açma ve parke çalışması gerçekleştiriliyor. Hacı Mehmet Saygın İlkokulu’nun etrafına ise yeni kaldırımlar kazandırılıyor.

ULUPINAR CADDELERİ YENİLENİYOR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından; Kemer’in gözde turizm bölgelerinden biri olan Ulupınar Mahallesi merkez mevkiindeki sokaklarda, yapılan parke taşı döşeme çalışmaları da tam gaz devam ediyor.

GÜL: HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer’imizi daha modern bir hale getirmek ve sonbahar kış sezonuna hazırlamak için tüm kadromuzla ve tam kapasite çalışıyoruz. Gece, gündüz, soğuk, sıcak demeden halkımızın emrinde ve hizmetindeyiz. Beldibi’nden Çıralı’ya kadar ilçemizin tüm altyapı, yol, kaldırım eksiklerini gidereceğiz” diye konuştu.

4-marina kaldırım 3-kuzdere yol genişletme 2-çamyuva hürriyet caddesi 1-kuzdere dere caddesi

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook