Kemer Belediyesi Tanıtım Ataklarını Aralıksız Sürdürüyor

Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen Freizeit Messe Turizm Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Her turizm fuarına katılmak için çaba sarf eden Kemer Belediyesi Kemer için oldukça önemli olan bu yıl 50. Düzenlenen Nürnberg Freizeit Messe Turizm Fuarında.
Başkan Mustafa Gül yaptığı açıklamada; "katıldığımız diğer fuarlarda olduğu gibi Nürnberg fuarında da acentelerinin ziyaretlerinin yanı sıra, Frankfurt Kültür ve Turizm Ataşemiz Sayın Osman Şahin ve Agne Tour sahibi Sayın Ali Kaya İle 2016 yılı için Alman Pazarını değerlendirdik." Dedi
Almanya ve Avrupa ülkelerindeki fuarlarda yapılan tanıtım ataklarının önemine değinen Başkan Gül; “inşallah Avrupa pazarında olduğu gibi Alman pazarında beklenen ilgiyi görerek Kemer bölgesi turizmde Alman ve Avrupa ülkeleri misafirlerini ağırlayarak turizmde iyi bir sezon geçirir." Dedi
Bu yıl 50. Düzenlenen Nürnberg Freizeit Messe Turizm Fuarında 100.000 ziyaretçi bekleniyor Kemer Standını ziyaret eden Nurnberg Baş Konsolosu Yavuz KÜL ve Nürnberg Nachrichten Baş Editörü Joachim Hauck’a ziyaretlerinden dolayı Başkan Gül, birer plaket takdim etti.
Ayrıca Kemer Standını ziyaret eden ziyaretçilere, Başkan Mustafa Gül eşi Neşe Gül birlikte bölgemizin tanıtım materyali dağıttılar.

4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook