Kemer Belediyesi Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor

Minik dostlarımıza şefkat eli

Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakım Evi’nde ayda ortalama 100 hayvanın tedavisi yapılıyor. Ekipler kış günlerinde sokak hayvanlarının aç kalmaması için mahalle mahalle mama servisi yapıyor.

Kemer Belediyesi ilçedeki sahipsiz hayvanlara sahip çıkıyor. Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakım Evi’nde ayda ortalama 100 kedi ve köpeğin tedavisi ve bakımı yapılıyor. Yine ayda ortalama 60 hayvanın kısırlaştırma işlemi yapılıyor.

SOKAK HAYVANLARINA MAMA

İkisi veteriner olmak üzere toplam 7 personelin görev yaptığı Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakım Evi, sokak hayvanlarının soğuk kış günlerinde aç kalmaması için de imdada yetişiyor. Mobil ekipler her gün mahalle mahalle dolaşarak kedi evlerine ve sokak hayvanlarının yoğun olduğu noktalara mama bırakıyor.

GÜL: SAHİP ÇIKIYORUZ

Kemer Belediyesi olarak sokak hayvanlarına şefkat eli uzattıklarını kaydeden Başkan Mustafa Gül, “ Belediyemizin Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakım Evi’nde 2017 yılında 552 kedi ve 315 köpeğin tedavilerini yaptık. İlçemizin bütün mahallelerinde mama dağıtımı yapıyoruz. İhbar halinde hayvan kurtarma operasyonu gerçekleştiriyoruz . Küçük dostlarımıza her zaman sahip çıkacağız” diye konuştu.

1 sahipsiz hayvanlar 4 sahipsiz hayvanlar 3- sahipsiz hayvanlar 2 sahipsiz hayvanlar

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook