Kemer Belediyesi Kardeş Şehir İçin Polonya’nın Ostroleka Şehrinde

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Kemer Belediyesi’nin kardeş belediyesi olan Polonya’nın Ostroleka Şehri ziyaretinde.
Ostroleka’da yapılan Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Ostroleka Belediye Başkanı Janusz Kotowski, Parlementorlar Grubu Başkanı ve Parlemento Türkiye İlişkileri Komisyon Başkanı Grzegorz Matusiak ve Polonya Türkiye Derneği Başkanı Hasan Çiftçi ,Kardeşşehirlerden sorumlu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Elmas Demir katıldı. Toplantıda; Kemer Belediyesi ve Ostroleka Belediye yetkililerinin, belediyenin işleyişleri hakkındaki yaptıkları sunumun ardından yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında görüşüldükten sonra Başkan Yardımcısı Yüksel ve Parlementorlar Grubu Başkanı Grzegorz Matusiak kardeş şehir anlaşmasını imzaladılar.
Daha sonra Başkan Yardımcısı Yüksel , Ostroleka’da Çöp Ayrıştırma Fabrikası, Müzeler, Belediye Kültür Merkezi ,Belediye Düşkünler Evi ve Okullarda çeşitli incelemelerde bulundu.
Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Yüksel," Kardeş şehir anlaşması ile birlikte her iki kent Kemer ile Ostroleka arasında kültür, sanat, spor ve ekonomi alanındaki işbirliğinin daha da gelişeceğine inanıyorum.”dedi.

4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook