KEMER BELEDİYE PERSONELİNE KORONAVİRÜS TESTİ UYGULANIYOR

KEMER BELEDİYE PERSONELİNE KORONAVİRÜS TESTİ UYGULANIYOR

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Kemer Belediyesi çalışanlarına Kovid-19 testi yapılmaya başlandı.

Virüsün Türkiye’de de de görülmeye başlanıldığı ilk andan itibaren etkin ve kararlı şekilde mücadele eden ve alınan kararlara harfiyen uyarak Kemer halkının sağlığını korumak adına her türlü çalışmayı yapan Kemer Belediyesi çalışanlarına Kovid-19 testi yapılıyor.

Zorlu pandemi sürecinde halkın sağlığını her şeyin üzerinde tutmaya çalışan ve her türlü tedbiri alan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da teste tabi tutuldu.

Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Kemer Yaşam Hastanesi işbirliğince gerçekleştirilen programda yaklaşık 750 personel teste tabi tutulacak.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamasında, koronavirüsün Türkiye’de de yeniden yükselişe geçtiğini hatırlatarak, belediye olarak her türlü tedbiri almaya devam ettiklerini söyledi.

Alınan tedbirlere harfiyen uyulduğu takdirde virüsün üstesinden gelinebileceğini anlatan Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Bizim için önemli olan insanların sağlıdır. Belediye çalışanlarına bu testi yaptırmak istedik. Çünkü çalışanlarımız insanlarla sürekli temas halinde. Test sonucu pozitif çıkan olursa o personeli eve veya hastaneye göndereceğiz ki belediye binasında da önlem almış olacağız. İnsanların güvende olmalarını hissettirmeye çalışıyoruz. Her şeyin başı sağlık olduğu için önlemlerimiz devam edecek.” diye konuştu.

Belediye Sağlık İşleri Müdürü Özden Biber ise antikor testleri yaptıklarını belirterek, belediye çalışanlarının daha önce virüse yakalanıp yakalanmadığını da öğrenmiş olacaklarını kaydetti.

9

2

1

7

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook