Kadınlarımız Bşımızın Tacıdır

Kemerli kadınlar, her yıl olduğu bu yılda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü doyasıya kutladılar. Kemer Belediyesi tarafından Daima Biz otelde düzenlenen ve ünlü sanatçı Murat Başaran'ın sahne aldığı kutlamaya, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'de eşi Neşe Gül ile birlikte katıldı.

'Kadınlarımız Bizim Başımızın Tacıdır' diyerek Kemerli kadınları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlayan Belediye Başkanı Mustafa Gül, yine unutulmayacak bir organizasyona imza attı. Kemerli kadınların Kadınlar gününü Daima Biz otelde düzenlenen konserde kutlayan Başkan Gül, programa eşi Neşe Gül ile birlikte katılırken Gül çiftini Başkan Yardımcıları Nuray Minta, Semih Top ve Ahmet Can'da yalnız bırakmadılar. Boş sandalyenin dahi kalmadığı salonda ilk konuşmayı Neşe Gül yaptı. Kadınlarımızın bu özel günü bir kez daha kutlu olsun diyen Neşe Gül, "Biz kadınlar, varlığımızla eşimizi, çocuklarımızı ve ailemizi ayakta tutuyoruz. Anne olduk kucakladık ve ninni söyleyip sevgiyle sarıp çocuklarımızı büyüttük. Çocuklarımızda bizlerin sayesinde evlat olmanın mutluluğunu, huzurunu ve anne şefkatini öğrendiler. Biz kadınların sayesinde evimizin kapısı huzurla açıldı. Dünya da hiç bir okul yada kitap bizlere, çocuklarımıza ve eşlerimize bu manevi değerleri asla öğretmemiştir. Yaşadık, Yaşattık ve yaşayarak öğrenip, öğrettik" dedi.
KADINA ŞİDDETE HAYIR
Ülkemiz genelinde yaşanan kadına şiddet olaylarına da değinen ve konuşması esnasında led akranda slayt gösterileriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Neşe Gül, "Ülkemizde her geçen gün maalesef ki yaşanan kadına şiddet olayları bizleri derinden üzmektedir. Özgecan, Cansel ve daha nice yavrularımız, ablalarımız, annelerimiz ve kardeşlerimiz bu veya buna benzer olaylara maruz kalmış, yaşamlarını yitirmişlerdir. Dilerim hükümetimiz bu yaşanan olaylara karşı, caydırıcı da olsa her türlü tedbiri alır ve Özgecan yasası bir an önce yürürlüğe girer. Şiddetin, Baskının olmadığı, Kadınların katledilmediği bir dünyada, gücünü emeğinden ve sevgisini yüreğinden alan bütün kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü yürekten kutluyorum" dedi.
KADINLARIMIZI ASLA UNUTMAYACAĞIZ
Eşi Neşe Gül'den sonra konuşma yapan kemer Belediye başkanı Mustafa Gül ise, "Biz Kemer'de var olduğumuz sürece, Kadınlarımızın bu özel gününü kutlamaya devam edeceğiz. İşte böyle gururlu ve onurlu Türk kadınlarının ellerinin değil, ayaklarının öpülmesi lazımdır" dedi.
Cesur Türk kadınlarının sayesinde, dünyanın kadınlara bakış açısının değiştiğini ifade eden Başkan Gül, "Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün siz kadınlarımıza seçme seçilme hakkını vermesiyle beraber, bütün dünyaya örnek olan bir millet olduk" dedi.
Kemer belediye Başkanı Mustafa Gül, konuşmasının ardından programa katılan kadınların eğlenmesi için Başkan yardımcılarıyla birlikte salonda ayrılırken, ilk sahneyi ise Eda Taşkın aldı.
Eda Taşkın'dan sonra sahne alan gençlerin sevgilisi ünlü sanatçı Murat Başaran'da Kemerli kadınlara unutulmaz bir kadınlar günü kutlaması yaşattı.

5 4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook