İzmir’de Kemer’e Yoğun İlgi

11’inci Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda açılan Kemer standı yoğun ilgi gördü. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ Turizmcilerle birlikte yaptığımız etkili tanıtım iç pazar payımızı arttıracağız” dedi.

7-10 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen 11 Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda Kemer Belediyesi, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Kemer Turistik Otelciler Birliği (KETOB) ile birlikte stant açtı.

ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI

Açılışı Turizm Bakanı Mustafa Kurtulmuş tarafından yapılan fuara Kemer’i temsilen Kemer Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Mustafa Gül, KETOB Başkanı Şener Gürler, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel ve KETOB Başkan Yardımcısı Tayyar Gül katıldı. Ziyaretçi akınına uğrayan Kemer standında bölgede yetişen, portakal, mandalina, greyfurt, limonun yanı sıra tanıtım broşürleri dağıtıldı. Ziyaretçilerin hediyelerini bizzat Başkan Gül ve turizmciler verdi. Önceki yıllarda Kemer Kaymakamlığı yapan ve şu anda Balıkesir Vali Yardımcısı Bayramali Köse’de standın ziyaretçileri arasında yer aldı.

İÇ TURİZM ÇOK ÖNEMLİ

İç turizme de çok önem verdiklerini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; “Kemer’i ziyaret eden iller arasında İzmir artık önemli bir yere sahip illerimizden birisi. Burada düzenlenen turizm fuarında da İzmir’deki payımızı daha da yükseltmek için çalışmalarımıza fuarın ilk günü itibariyle başladık. İzmir bizim için yükselen bir değer nedeni ise bölge insanı artık kendi İllerinde değil diğer bölgeleri de ziyaret etmek istiyorlar. Özellikle son iki senedir de Kemerimizde bol bol İzmir plakalı araçlar görmekteyiz. Biz hem Kemer Belediyesi ve bölgenin tanıtım vakfı KETAV ve turizmcilerimizin birliği KETOB ile çalışmalarımızı büyük bir hızla devam ettirerek iç Pazar payımızı arttıracağız” diye konuştu.

5 izmir turizm fuarı 4 izmir turizm fuarı 3 izmir turizm fuarı 2 izmir turizm fuarı 1 izmir turizm fuarı

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook