İzcilerden Başkan Gül’e Teşekkür

Kemer Belediyesi tarafından Kemer’de ağırlanan KKTC İskele ilçesi Şehit İlker Karter İlkokulu izcileri liderleri ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek misafirperverliği için teşekkür ettiler.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC İskele ilçesi Şehit İlker Karter İlkokulu’nun 36 izcisi ile 8 lider öğretmen Kemer Belediyesi tarafından ilçede ağırlanıyor.
Lider öğretmenler Berna Bağbaş Nilhan Subaşı, Ersin Nizam, Gülcan Sabırlı ve Taner Subaşı izci öğrenciler ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.
Heyet adına konuşan Berna Bağbaş, “Kemer’i pırıl pırıl, tertemiz ve düzenli olarak gördük. Kemer’in caddeleri de çok düzenli. Hem bizi ağırladığınız için hem de ilçeye verdiğiniz hizmetler için size teşekkür ediyoruz. Eğitime verdiğiniz hizmetleri de duyduk. Bu konuda da tebrik ediyoruz” dedi.

Başkan Gül ise “KKTC ile çok iyi ilişkiler içindeyiz. Eski Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun ismini bir caddeye verdik. Kendisiyle birlikte açılışı yapmıştık. Beldibi’nden Çıralı’ya kadar 90 kilometre sahili bulunan Kemerimiz Antalya’da betona teslim olmamış ender yerlerden biridir. Buraya en iyi hizmeti vermek asli görevimiz. Bunu da en işi şekilde yapıyoruz. Eğitime de desteğimiz sürüyor. Bu yıl öğrencilere 800 tablet, 600 bisiklet hediye ettik. Eğitime desteğimiz her zaman devam edecek” dedi.
Ziyaretin sonunda Başkan Gül heyete çeşitli hediyeler verdi.

10

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook