İngiliz Motorkrosçudan Nefes Kesen Gösteri

Kemer Belediyesinin davetli olarak Kemer’e gelen Motorkros tutkunu İngiliz Billy Bolt’un motorkros şovu izleyenleri büyüledi.
Kemer Belediyesi ve Kemer Enduro Kulüp misafiri olarak İngiliz pilot Billy Bolt , bu yıl 7. 'si düzenlenecek olan Red Bull Sea to Sky yarış organizasyonu uluslararası tanıtım çekimleri için Kemer'e gelerek Liman caddesinde muhteşem bir gösteri sunarak izleyicilerden büyük alkış aldı.
Billy Bolt birbirinden tehlikeli hareketlerle izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Polis ekiplerinin aldığı güvenlik tedbirlerinin ardından, gösterisine Kamyonet ve Traktör üzerinde şovlarla devam eden Bolt, vatandaşlar ve turistler tarafından ilgiyle izlendi. Motorkros gösterisi, güvenlik nedeniyle 15 dakika sürdü.
Gösteri sonunda görüşlerini aldığımız İngiliz Billy Bolt; Sea to Sky yarışlarından önce küçük bir şov yaptım, Türkiye’de olmaktan mutluyum. Türklerin misafirperverliğini her zaman takdir ediyorum. Beni burada ağılayan Kemer Belediyesi ve Kemer Enduro Kulübüne teşekkür ederim. Dedi

3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook