HİÇBİR VİRÜS ALDIĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR…

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

HİÇBİR VİRÜS ALDIĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR…

Türkiye’de etkisini devam ettiren koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında ilçemizde belirli bölgelere dezenfektan stantları yerleştirildi.


Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’nun talimatlarıyla pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında ilçemizdeki tüm mahallelerde belirli yerlere dezenfektan stantları yerleştirildi.
Vatandaşlarımız ve ilçemize gelen yerli ve yabancı misafirler, belediyemiz Sağlık İşleri ve Fen İşleri Müdürlükleri ekiplerince Tekirova, Çamyuva, ilçe merkezi, Göynük ve Beldibi ile diğer mahallelere yerleştirilen dezenfektan stantlarından ellerini dezenfekte etme imkanı sağlayacak.
Hijyen kurallarına daha fazla riayet edilmesi ve halkımıza bir nebze de olsun bu konuda destek olabilmek amacıyla yerleştirilen dezenfektan stantlarına el değmeden ayakla basılarak eller dezenfekte edilebiliyor.


Başkanımız Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Koronavirüse karşı aldığımız tedbirleri uygulamaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımız ve ilçemize gelen misafirlerimiz için ilçemizin belirli noktalarına dezenfektan stantları yerleştirdik. İsteyen herkes stantlara el değmeden ayaklarıyla basarak ellerini dezenfekte etme imkanı sağlayacak. Millet olarak hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarını daha sıkı uygulamamız gerekiyor. Lütfen herkes kurallara uysun. El birliği ile bu virüsün üstesinden geleceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık havaGörüntünün olası içeriği: açık hava, şunu diyen bir yazı 'CENTRU kemer #visitkemer'

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook