Göynük ve Beldibi Mahallelerinde Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Kemer Belediyesi tarafından Göynük ve Beldibi mahallelerinde başlatılan kaldırım yapımı, kilit taşı döşeme, Yağmur Suyu Drenaj çalışmalarının yanı sıra Dere ıslah çalışmaları da devem ediyor.
Belediye Tüm mahallelerde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmazken yaklaşan kış ayı nedeniyle Turizm sezonunun bitmesi ile birlikte dere yataklarını da ıslah etmeye devam ediyor.
Kemer Belediyesi ekipleri, Göynük Mahallesinde birçok dere yatağı temizliği, Beldibi Mahallesi 4018 ve 4015 sokakta kaldırım, kilit taşı döşeme, Yağmur Suyu Drenaj çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kemer Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin dere yatakları temizleme çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme, Yağmur Suyu Drenajı ve kaldırım yapma çalışmaları ara vermeden devam ettiğini açıkladı.
Belediye Başkanı Mustafa Gül, yapılan çalışmaların tam anlamıyla bitmesinden sonra bütün mahalle ve sokaklarımızın modern bir görünüme kavuşacağını söyledi. Bunun içinde ellimizde gelen her türlü fedakarlığı yapıyoruz diyen Başkan Gül; Bu yüzden çalışmaların aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız. Dedi.

6 5 4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook