Dünya Çevre Gününde Kadınlar Çiçek Açtı

“Antalya Kadınlar Çiçek Açıyor” Platformuna Kemerli bayanlarda destek verdi.

Kemer Belediyesinin de destekleri ile, Hatice Bozkurt tarafından sosyal medya üzerinden başlatılan Dünya Çevre Gününde “Antalya Kadınlar Çiçek Açıyor” Platformu, kadınların ortak çalışması ile büyümeye devam ediyor.
Antalya Kadınlar Çiçek Açıyor Projesi'nin amacının Antalya'nın mutlu, güzel ve huzurlu tarafını dünyaya göstermek olduğunu belirten projenin mimarı Hatice Bozkurt Antalya varyantta kadınları buluşturdu.
Antalya Varyantta yapılan etkinliğe +13 yaş çiçekli elbiseleri başlarında çiçekli taçları ile, Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Platformu Yürütme Kurulu Genel Başkanı Hatice Bozkurt, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül, Kemer Hayvanları Koruma Derneği (Kem-Hay) Başkanı Serpil Nur Abiral, Antalya'lı bayanların yanı sıra Kemerli bayanlarda katıldı.

Hatice Bozkurt yaptığı basın açıklamasında; Hiç şüphesiz Dünyanın en güzel şehri Antalya da bir çiçeğin güzelliğine ne narinlerine sahip dünyadaki tüm kadınları kucaklayan "Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya" projesiyle amacımız Antalyanın huzur dolu, mutlu bir şehir olduğu mesajını "Kadınlar ve Çiçekler" ile dünyaya vermektir. Kadınlar Çiçek Açıyor projesi "Kadın ve Çiçek" konsepti üzerine hazırlanmıştır. Katılan tüm kadınlar çiçekli elbiselerini giyip, başlarına Çiçekler takarak ellerinde çiçeklerle, havaya balonları bırakıp, Gülen gözlerle dünyaya "Antalya, Dünyanın huzura açılan kenttir" mesajını vereceklerdir. Antalya'daki Kadın Derneklerinin yüksek katilimi ile kurulan Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu ile oluşturulan bu yolculuğun, Dünyanın dikkatini çekeceğine ve şehrimize yeni bir sinerji kazandıracağına inanıyoruz. Dedi

8 7

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook