Btp’den Başkan Gül’e Ziyaret

Bağımsız Türkiye Partisi Antalya İl Basın Medya ve Propaganda Sorumlusu ve Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Yitmez ile Kemer İlçe Başkanı Hakan Işık, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek genel başkanları Prof. Dr. Haydar Baş’ın “Hoş geldin Atatürk” adlı kitabını hediye etti.

Bağımsız Türkiye Partisi(BTP) Antalya İl Basın Medya ve Propaganda Sorumlusu ve Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Yitmez ile Kemer İlçe Başkanı Hakan Işık, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler. Yitmez ve Işık, Başkan Gül’ü BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın yazdığı “Hoş geldin Atatürk’ adlı kitabını hediye ettiler.

“ATATÜRK SEVGİMİZİ EKSİLTEMEZLER”

Bu nazik ziyaretleri ve hediye kitap için teşekkür eden Başkan Mustafa Gül, “Allah bizi camisiz, ezansız, vatansız, bırakmasın, peygamber sevgisini ve Atatürk sevgisini yüreğimizden eksik etmesin. Art niyetli bazı çevreler cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün dindar yönünü hep gizleyerek din ile laikliği karşı karşı getirmeye çalışıyorlar. Oysa biz biliyoruz ki Atatürk dinine ve din adamlarına son derece saygılı bir liderdi. Yüreğimizdeki Atatürk sevgimizi hiçbir zaman eksiltemediler, eksiltemeyecekler” şeklinde konuştu.

“ATATÜRK BİZE YANLIŞ ANLATILDI”

BTP Antalya İl Basın Medya ve Propaganda Sorumlusu ve Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Yitmez ise, "Bu güne kadar bize Atatürk hep yanlış eksik anlatılmıştır. Milletimizi yok etmek isteyen işgalcilere Müslüman Türk’ün tokadını atan ‘geriye dön marş marş’ diyen kişidir Atatürk. Atatürk, ezan ve Kur’an okunduğunda gözyaşlarıyla dinleyen, her fırsatta Yaşar Hafız ile Kuran-ı mukabele eden tefsircileri imtihan edip onların hatalarını düzelten bir âlimdir, hafızdır. Kur’an-ı Kerimi 7 yaşında hatim etmiş, 8 yaşında Hafız-ı Kelam olmuştur” dedi.

3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook