BELEDİYEMİZDEN 'KOCA YÜREKLİ' BABALARIMIZA KUTLAMA…

Görüntünün olası içeriği: açık hava

BELEDİYEMİZDEN 'KOCA YÜREKLİ' BABALARIMIZA KUTLAMA…

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, Babalar Gününe özel hazırladığı bir araçla ilçe genelinde sokak sokak dolaşarak, baş tacı ‘koca yürekli’ babaların Babalar Gününü kutladı.

Babalar Günü ile ilgili şarkıları ve Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’nun Babalar Günü mesajını hoparlörden veren belediye ekiplerimiz, her türlü fedakarlığı yapan elleri öpülesi babalara küçük bir sürpriz yapmış oldu.

Tekirova mahallesinden Beldibi’ne kadar dolaşan belediye ekiplerimize, vatandaşlar da ilgi göstererek selam verdi.

Başkanımız Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Bizleri bugüne kadar yetiştiren ve her türlü fedakarlıktan kaçınmayan babalarımıza küçük bir sürpriz yapmak istedik. Koca çınarlarımız babalarımızın günü bir gün değil her gün olmalı. Başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların gününü en içten dileklerimle kutlarım.” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç ve açık havaGörüntünün olası içeriği: ağaç, ev, gökyüzü, çim ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç ve açık havaGörüntünün olası içeriği: araba ve açık havaGörüntünün olası içeriği: çiçek, gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: açık havaGörüntünün olası içeriği: araba ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, araba ve açık havaGörüntünün olası içeriği: gökyüzü, araba ve açık havaGörüntünün olası içeriği: ağaç, bitki, çiçek ve açık hava

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook