BAŞKANIMIZ TOPALOĞLU, ÇIRALI HALKI İLE BİR ARAYA GELDİ

69454887_1200158266838752_1291321272327733248_o_1200158256838753

BAŞKANIMIZ TOPALOĞLU, ÇIRALI HALKI İLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’nun yaptığı halk toplantıları, Çıralı Mahallesi’ndeki toplantıyla devam etti.

Çıralı Mahllesi’ndeki köy kahvehanesinde yapılan toplantıya, Başkanımız Necati Topaloğlu’nun yanı sıra, belediye başkan yardımcılığına yeni atanan Emin Gül, Başkan Yardımcımız Gülsüm Bal, İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören, meclis üyelerimiz İsmail Aka, Ferhan Fidan, Hasan Ali Acar, Emrah Ayhan, Ulupınar-Çıralı Muhtarı Habip Altınkaya, birim müdürlerimiz ve Çıralı halkı katıldı.

Toplantıda, Çıralı’nın imar sorunu, denizdeki şamandıralar ve teknelerin oluşturduğu yoğun trafik, otopark, bozuk yollar, arıtma, sağlık ve sahilde tuvaletlerin bulunmaması gibi konular tartışıldı.

Sıcak bir sohbet havası şeklinde geçen toplantıda konuşan Başkanımız Topaloğlu, Çıralı’nın Kemer için çok önemli bir yer olduğuna değinerek, adeta cennetten bir köşe olduğunu ve buranın kıymetinin bilinmesinin altını çizdi.

Çıralı’daki imar sorunları ile ilgili konuşan Başkanımız Topaloğlu, “Çıralı’da koruma amaçlı imar planı var. Bu çok güzel bir şey. Buradaki yapılaşmayla ilgili olumlu bir konu. Yasaya göre imar planı kapsamında yanlış yapılaşmaya müsaade edilmiyor. Bozuk olan yollara asfalt veya beton dökümü yasak. Taş döşemesi yapılacak. İmar planında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.

AMACIMIZ KİŞİYE DEĞİL, TOPLUMA HİZMET ETMEK

Başkanımız Topaloğlu, Çıralı’nın sorunları olduğunu bildiğini ancak çözülemeyecek büyük bir sorunu olmadığına vurgu yaparak, “Burada betonarme bir yapılaşmaya izin vermeyeceğiz. Buranın ayrı bir yeri var. Çıralı, caretta carettaların yuvalama alanı. Nesli tükenme tehlikesi bulunan caretta carettalar ile ilgili yapılan uygulamalar çok güzel. Bu hayvanlar artık buranın bir simgesi konumuna geldi. Bunları korumamız gerekiyor. Biz, kişiye değil topluma hizmet için göreve geldik. Herkese aynı ve eşit şekilde hizmet vereceğiz. Gerekli yerlerle görüşerek tüm sorunların üstesinden geleceğiz.” diye konuştu.

Vatandaşların otopark sorunlarını da dinleyen Başkanımız Topaloğlu, gerekli çalışmaları hızlı bir şekilde başlatacaklarını kaydetti.

Denizdeki şamandıralarla ve tekne trafiği ile ilgili gelen bir soru üzerine söz alan İlçe Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören ise konuyla ilgili gerekli görüşmelerin yapıldığını, sahile teknelerin yanaşabileceği seyyar bir iskele yapılacağının müjdesini verdi.

Toplantı sonrası Başkanımız Topaloğlu, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook