Başkan Gül’den Karne Hediyesi

KEMERLİ MİNİKLER AKVARYUMDA EĞLENDİ

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün talimatı ile ilçedeki 1. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Antalya Akvaryum gezileri başladı. Geziye velileri ile birlikte katılan Kemerli öğrenciler gönüllerince bir gün geçirme fırsatı buldu.

Kemer Belediyesi ilçedeki 1. Sınıf öğrencilerinin yarıyıl tatilinde iyi vakit geçirmelerini sağlamak için güzel bir hediye hazırladı. Beldibi’nden Çıralı’ya kadar bütün okullardaki öğrenciler, yarıyıl tatili boyunca ücretsiz olarak Antalya Akvaryum’a götürülüyor.

AKVARYUM GEZİSİ

İlçedeki ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin velileri ile birlikte ücretsiz olarak katılabileceği gezilerin ilki yapıldı. Mahallerinden alınan ilk öğrenci kafilesi ile velileri Antalya Akvaryum’a götürüldü. Gezide gönüllerince bir gün geçirme fırsatı bulan öğrenciler Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e ve gezide emeği geçen tüm personele teşekkür ettiler.

GÜL: İYİ EĞLENCELER DİLEDİ

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Öğrencilere hem tablet, hem de bisiklet dağıtan bunun yanında okulların altyapı temizlik, bakım çalışmalarını yapan ilk ve tek belediyeyiz. Tüm çocuklarımıza velileri ile birlikte iyi eğlenceler diliyorum. Bu arada ikinci dönem derslerine iyi çalışsınlar. Onlara sürprizlerimiz devam edecek ” diye konuştu.

GEZİLER DEVAM EDİYOR

İlçedeki diğer birinci sınıf öğrencileri için de 28 ve 30 Ocak ile 4 Şubat günlerinde gezi düzenlenecek. Gezi için Tekirova Mahallesi Hizmet Binası, Çamyuva Mahallesi Hizmet Binası, Kuzdere Mahallesi Semt Evi, Arslanbucak Düğün Salonu, Kemer Belediyesi Ana Hizmet Binası, Göynük Mahallesi Hizmet Binası ve Beldibi Mahallesi Hizmet Binası önünden araç kaldırılacak. Etkinliğe katılan öğrenciler ile velilerin ulaşımı ve giriş ücretleri Kemer Belediyesi tarafından karşılanacak.

8 7 6 5 4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook