Başkan Gül, Sağlık Çalışanların 14 Mart Tıp Bayramını Kutladı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül Kemer Devlet Hastanesi ve ilçe sağlık kuruluşlarında görev yapan doktor ve sağlık çalışanların 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.
Başkan Gül, Kemer’deki sağlık kuruluşlarında görev yapan doktor ve sağlık çalışanlarına karanfil ve birer kutu çikolata vererek, 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.
Kemer Devlet Hastanesi Başhekimi Yılmaz'ı makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Gül, insan sağlığı için gece gündüz demeden fedakarca çalışan doktor ve sağlık çalışanlarının kutsal bir görev yaptıklarını ifade ederek, görevlerinde başarılar diledi. Başhekim Yılmaz Çiftçi ise; hastaneye yapılan bu ziyaretten dolayı memnun olduklarını dile getirerek, Başkan Gül ve Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Erdoğan Okay’a teşekkürlerini iletti
Kemer Yaşam Hastanesinde ise Başkan Mustafa Gül’ü Başhekim Ahmet Orhan karşıladı. Başhekim Orhan, sağlık çalışanların 14 Mart Tıp Bayramını kutlayan Başkan Gül’e teşekkür etti.
Hastaneleri ve özel hastaneleri servis servis ve ayrı ayrı ziyaret ederek sağlık çalışanları ile sohbet eden Belediye Başkanı Gül, hastanede muayene olan vatandaşlar da sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook