Başkan Gül; Pazarda Aşure Dağıttı ve Pazar Alışverişi Yaptı

Kemer Belediyesi Muharrem ayı dolayısıyla Pazar yerinde vatandaşlara ve Turistlere aşure ikram ederken Başkan Mustafa Gül hem aşure dağıttı hem de Pazarda alışveriş yaparak vatandaşlarla ve Pazar esnafı ile sohbet etti.
Geleneksel hale gelen ve bu yıl ikincisi Kemer Pazartesi Pazar Alanı’nda düzenlenen aşure dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Kemer, Merkez mahallesinde kurulan Pazartesi Pazarında, alış verişe gelen vatandaşlara ve Turistlere aşure ikram eden Kemer belediye personeli, aynı ikramların diğer mahallerde kurulan semt pazarlarında da dağıtılacağını söylediler.
Vatandaşlar ise aşure ikramı nedeniyle, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e teşekkür ederken Başkan Mustafa Gül ise yaptığı kıssa açıklamada; Aşurenin geleneklerimizde önemli bir yer tuttuğuna dikkat çekti. Başkan Gül; Aşure hepimizin ortak değeri. Biz de bu geleneği yaşatarak vatandaşlarımıza aşure dağıtıyoruz” diye konuştu. Muharrem ayı vesilesiyle toplumsal barışın ve kardeşliğin sağlam temellere oturması dileğinde de bulunan Başkan Gül; Aşure günü nedeniyle bir arada bulunduğumuz tüm vatandaşlarımızın Muharrem ayını en içten dileklerimle kutluyorum. Dedi.

4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook