Başkan Gül, Çalışmaları Yerinde Denetledi

Kemer’de yollar ve kavşaklar, aydınlatması ve peyzajı ile Turizm cenneti ilçeye ayrı bir güzellik katmaya devam ediyor.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül daha önce alt yapısı, kaldırımı ve ışıklandırması tamamlanan Kemal Sunal ve Karayel Caddesine yeni yapılan kavşağı yerinde denetleyerek çalışan işçilerle tokalaşarak kolay gelsin temennisinde bulundu.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gül, çalışan işçilerle teker teker tokalaşarak hem “hayırlı çalışmalar” temennisinde bulundu hem de yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kemer’de yollarının yüzde 90’nını tamamladıklarını belirten Başkan Mustafa Gül; Kemer her geçen gün yolları, parkları ve aydınlatması ile örnek bir turizm ilçesi ve örnek alınacak bir ilçe konumuna getirmeye çalışmaktayız. Kemal Sunal ve Karayer caddemiz ise önemli kurumların bulunduğu birer caddemiz, bir tarafta Kaymakamlık, Adliye binamız bir tarafta Maliye ve Vergi dairemiz her iki caddemizin asfalt dökümü alt yapı, kaldırım ve ışıklandırma çalışmalarımızdan sonra Türkiye’de bir ilki yaparak güzel bir kavşak projemizi tamamladık. Kemer’imize hayırlı olsun. Allah nasip ederse 2017 yılında bütün yollarımızı tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Dedi

17 16 15 14

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook