Başkan Gül, Bursa Valisi Karaloğlu’nu Makamında Ziyaret Etti

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Tanıtım Atağının 4’ncüsünde Bursa ilinde. Başkan Gül beraberindekiler Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret ederek turizm hakkında Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu bilgilendirdiler.
Akşam saatlerinde Turizm acentelerini KETOB Başkanı Tayyar Gül , Yönetim Kurulu üyeleri ve otelcilerle birlikte ziyaret eden Başkan Mustafa Gül, Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Valilik makamında sohbet şeklinde geçen ziyarette; Vali Karaloğlu, Başkan Gül’den turizm hakkında bilgi aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Karaloğlu; fazla umutsuzluğa kapılmayın, inşallah sezon umulduğu kadar kötü gitmez. Yaşanan bu krizler sizlere yansımaz. Turizm sezonun ülkemize olduğu gibi sizlere de hayırlı olsun. Dedi

Başkan Mustafa Gül ise Vali Münir Karaloğlu’nu Kemer’e davet ederek yaptığı konuşmada; sizleri Kemer'de ağırlamaktan onur duyarız" diyerek, Vali Muammer Erol'a Kemer fotoğraflı tablo ve bir Kemer resmi bulunan Çini Tabak takdim etti.

11 10 9 8

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook