Başkan Gül 430 Öğrenciyi Daha Sevindirdi

Kemer Belediyesi tarafından Aslanbucak Düğün Salonunda "Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin Bilgisayarsız Öğrenci Kalmasın Projesi" kapsamında ilçedeki 5. sınıfta okuyan geçtiğimiz ay 350 bugünde 430 öğrenciye toplamda 780 adet tablet bilgisayar dağıtarak öğrencileri mutlu ettiler.
Kemer Belediyesi Aslanbucak Düğün salonunu dolduran öğrenciler ve veliler önce saygı duruşu istiklal marşımızın okunması ile birlikte program başladı. Törene Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Eşi Neşe Gül, Başkan Yardımcısı Ahmet Can, Meclis Üyeleri Semih Top, Recep Yılmaz ve Özcan Çeliktaş, Daire Müdürleri, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, yaptığı açılış konuşmada, öğrencilerin daha iyi eğitim alabilmesi ve teknolojiye ayak uydurabilmesi için "Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin Bilgisayarsız Öğrenci Kalmasın Projesi"ni 8 yıldır devam ettiklerini söyledi. Öğrencilere nasihat eden başkan Gül, sizlere hediye ettiğimiz Tablet bilgisayarlarınızı oyun amaçlı kullanmayın. Eğitime her zaman destek vermeye devam edeceklerini belirten Başkan Gül, 6. sınıf öğrencilerine de Mart ayının ilk haftasında bisiklet dağıtacaklarının müjdesini de vererek öğrencilerden büyük alkış aldı.
Bilgisayar sevincini yaşayan öğrenciler Başkan Gül ve eşi Neşe Gül ile birlikte fotoğraf çektirerek teşekkür ettiler.

3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook