Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Gül

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) yaptığı araştırma sonucu Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı seçildi. Başkan Gül'ün ödülünü Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Bağcı takdim etti.

Ankara Sürmeli otelde düzenlenen Kamu-Der 8'inci Geleneksel Ödül Töreni sahiplerini buldu. Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Siyasetçiler, Bürokratlar ve Sivil Toplum Kuruluşlarının oda Başkanlarının katıldığı ödül töreninde Kemer Belediye Başkanı Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü. Ödülünü almak üzere Ankara'ya giden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü kurmayları da yalnız bırakamadılar. Belediye Başkan Yardımcıları Nuray Minta, Semih Top, Kemal Yüksel, Belediye Meclis Üyesi Özcan Çeliktaş, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Karadüz, Kültür Müdürü Hasan Canlı, Basın ve halkla İlişkiler Müdürü Elmas Demir, Park ve Bahçeler Müdürü Turhan Çelik, Beldibi Mahalle Sorumlusu Ahmet Temiz ve Başkan Gül'ün kadim dostu Aspava Restaurant sahibi Celal Karakaş'da Sürmeli otelde düzenlenen ödül törenine tanıklık ettiler.

BAŞKAN GÜL, ÖDÜLÜ KEMER HALKI ADINA ALDI

Ödül töreni sunucusunun, Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı olarak sahneye davet ettiği Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ödülünü Çalışma arkadaşları ve Kemer halkı adına aldı. Kemer'in cennet bahçesi olduğunu ifade eden Başkan Gül, "Hizmetlerimizin ve çalışmalarımızın bu şekilde ödüllendirilmesi başta ben olmak üzere belediyemizin tüm birimlerinde görev yapan ekip arkadaşlarımı bir kez daha onurlandırmıştır. Bize bu ödülü layık gören başta Kamu-der Yönetim Kurulu Başkanı olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine yürekten teşekkür ediyorum" dedi. Ödül töreni sonrası kurmaylarıyla birlikte fotoğraf çektiren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Ödül törenine katılan tüm milletvekilleri, Belediye Başkanı, Siyasetçiler, Bürokratlar ve Kamu-Der yönetimini Kemer'e davet etti.

4 3 2 1

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook