Ayışığı Koyu’nda Sualtı Temizliği

Kemerli dalgıçlar tarafından Ayışığı Koyu’nda yapılan sualtı temizliğinde deniz dibinden yüzlerce kilo atık çıktı. Kemer Belediye Başkanı Yardımcısı Kemal Yüksel, dalgıçlara teşekkür etti.

Kemer Belediyesi, Kemer Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kemer Aktif Balıkadamlar Kulübü Derneği işbirliğiyle Kemer Ayışığı Koyu’nda su altı temizliği yapıldı.

YÜZLERCE KİLO ÇÖP ÇIKTI

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Hasan Özak’ın da hazır bulunduğu etkinlikte Dernek Başkanı Muhit Alnıaçık ile 3 dalgıç deniz dibini tarayarak katı atık topladı. 15 gün boyunca devam edecek olan etkinliğin ilk gününde denizden çıkanlar arasından sandalyeden şişeye, sandal parçalarından şezlong parçalarına kadar yüzlerce kilo çöp çıktı.

TÜM KOYLAR TEMİZLENECEK

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel burada yaptığı açıklamada, “Kemer’in ana geçim kaynağı turizm. Turizmimiz gelişmesi için de denizin temiz olması çok önemli. Bu anlamda dalgıç arkadaşlarımızın yaptığı temizliği çok önemsiyoruz. Gerek Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Gül ve gerek şahsım adına kendilerine çok teşekkür ediyorum. Sahil güvenlik komutanlığımıza da destekleri için teşekkür ediyorum” Sezon başlamadan tüm sahil ve koylarımızda periyodik temizlik yapılacak” dedi.

5 4 3 2 ayışığı koyu temizlik 1 ayışığ koyu temizlik

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook