Antalya Rus Başkonsolosu Oleg’ten, Başkan Gül’e Anlamlı Ziyaret

Antalya’ya yeni atanan Rus Baş Konsolosu Oleg Rogosa Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ederek Rus vatandaşlarına gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.
Turizmde Rusya geçtiğimiz yıl yaşanan olumsuzlukları sıcak tutmak ve ilişkileri yeniden güçlendirmek için büyük bir çaba sarf eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Antalya’nın Rus Konsolosluğuna yeni atanan Baş Konsolosu Oleg Rogosa’yı makamında ağırladı.
Yakın ilgiden dolayı Başkan Gül’e teşekkür eden Baş Konsolosu Oleg Rogosa sizi basından ve internet ortamından yakından takip ediyorum. Çalışmalarınızı takdir ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Dedi
Ziyaretten oldukça mutlu olduğunu ifade eden Başkan Gül, Rusya ile olan ilişkilerimizde olumsuzluk yaşandığı zaman bölgemiz hem turizmde hem de tarımda sıkıntı yaşamıştır. İnşallah bir daha böyle bir sıkıntı yaşamayız. Bizleri ziyaret ettiğiniz için sizi Kemer halkı adına kutluyorum. 9 Mayıs Rusya Zafer Bayramını da Kemer’de büyük bir kutlama ile yapacaklarını anlatan Başkan Gül, “Kemer tanıtımlarında 9 Mayıs Rus Zafer Bayramını kutlayacağımızı tanıtımlarda kullanıyoruz” burada amacımız ilişkilerimizi daha da ileriye götürmektir. Dedi
Sohbet şeklinde geçen konuşmaların sona ermesiyle karşılıklı verilen plaketlerin ardından Baş Konsolosu Oleg Rogosa belediyeden ayrıldı.

12 11

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook