Akman Çamyuva Sorumlusu Oldu

Çamyuva eski Belediye Başkanı Okan Akman’ın oğlu Hamza Akman Kemer Belediyesi Çamyuva Mahallesi sorumluluğuna getirildi. Hamza Akman; Başkan Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve Çamyuva’nın önde gelen ailelerinin katıldığı bir törenle görevine başladı.

Kemer Belediyesi Çamyuva Mahallesi sorumlusu Hamza Akman oldu. Çamyuva eski Belediye Başkanı Okan Akman’ın oğlu olan Hamza Akman için Kemer Belediyesi Çamyuva Hizmet Binası’nda bir tören düzenledi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül’ün ev sahipliğinde yapılan törene Kemer’in önde ailelerinden olan Akman ailesi mensupları ile Çamyuva Mahallesi sakinleri katıldı.

“TÜREL’İN ÖDÜL VERMESİ GEREKİR”

Törende konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Yeni Büyükşehir Yasası’yla Kemer’imiz beldeleri de içine alarak büyüdü. Bu yasanın meydana getirdiği sıkıntıları en çabuk aşan ve yasayı en iyi şekilde uygulayan ilçe Kemer oldu. Kemer belediyemiz bu konuda takdiri hak ediyor. Başkan Türel’in bu konuda bana bir ödül vermesi lazım, Yasa çıktıktan sonra Göynük, Çamyuva, Tekirova ve Beldibi belediyeleri kapanarak mahalleye dönüştü. Bu mahallerimizi daha da büyüttük. Bütün mahallerimizde açtığımız hizmet binaları ile hizmeti halkımızın ayağına götürüyoruz” dedi.

“AKMAN’A GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Mahallelerde yaptıkları görevlendirmeler hakkında bilgi veren Başkan Gül, “Tekirova sorumlumuz olarak Recep Yılmaz arkadaşımızı, Göynük sorumlumuz olarak Semih Top arkadaşımızı ve Beldibi sorumlumuz olarak eski belediye başkanı Ahmet Temiz’i, Kuzdere Mahallesi sorumlusu olarak Mahir Kıvrak’ı görevlendirdik. Yeğenimiz, evladımız Hamza Akman ‘ı da Çamyuva Mahallesi sorumlusu yapıyoruz. Çamyuva’ya geldiğiniz zaman bize ileteceğiniz öneri ve isteklerinizi söyleyeceğiniz bir arkadaşımız olarak burada görevini en iyi şekilde yapacaktır” diye konuştu. Hamza Akman ise “Başkan Mustafa Gül’ün talimatlarıyla Çamyuva mahallemize en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışacağız” dedi.

5 çamyuva tören 4 hamza akman çamyuva 3çamyuva tören 2 hamza akman mustafa gül çamyuva tören 1 çamyuva tören

Yardımcı Linkler

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Links

Facebook Facebook
Eczaneler telefonlar

Kemer Belediyesi

Kemer Municipality

İletişim Merkezi

Contact Center

444 0 297
info@antalya-kemer.bel.tr

Sosyal Medya

Social Media

Facebook Facebook Facebook Facebook